Firma sayısı: 2334 / Ürün sayısı : 25 İlan Sayısı: 33
Bugün 22 Eylül 2017 Cuma
Konu Başlıkları
::.. Hakkımızda
::.. Kullanıcı Sözleşmesi
::.. Gizlilik Politikası
::.. Bize Ulaşın
::.. İletişim-Reklam
::.. Gold Üye Olun
Hakkımızda

 

PiyasaRize.com

Hakkımızda

Piyasa Rize,  Rize’de varlığını sürdüren işletmeleri elektronik ortamda bir iletişim platformu çatısında toplamak, bu platformu kullanarak tüm ticari faaliyetlerini günümüz teknolojisine uygun şartlarda yürütmek ve iş akış ve satış-pazarlama süreçlerini en uygun noktaya getirmek amacıyla kurulmuştur. 2010 yılında kurularak bölge insanına hizmet vermeyi amaçlayan internet reklam ve iletişim portalı olan ‘PiyasaRize’, 2012 Eylül ayı itibariyle yeniden tasarımlanarak, yeni özellikleriyle bölge halkının hizmetine sunulmuştur.

Amacımız, Rize’deki firmalar için firma ve ürün reklamlarını yapabilecekleri, teknolojinin her yerde olduğu günümüzde müşterilerin tek tuşla aradıkları firmaların iletişim bilgilerine ulaşabildiği, etkileşimin kuvvetli,  geri dönüşlerin ve getirilerin hızlı sağlandığı bir iletişim ve reklam portalı oluşturmaktır.

Rize’nin en güncel ve en doğru iletişim bilgilerini içeren ve internet üzerinde en güvenli şekilde ücretsiz üye olarak iletişim bilgilerinizi dijital ortama taşıyacak olan PiyasaRize, ‘Gold Üye’ olmanız dâhilinde firmanızı en iyi şekilde tanıtmanızı sağlayacak fırsatlarıyla,  elinizin altındaki kolay ulaşılabilir, güvenli reklam destekçiniz olacaktır.

Neden PiyasaRize.com?..

Rize ilindeki tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, tanıtımını sağlamak, insanların adres ve telefon bilgilerine ulaşmasını kolaylaştırmak aynı zamanda PiyasaRize.com sitesi üzerindeki sayfalarında ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aktarımlarına olanak vermek ve bu sayede pazarlama ve satış yapmaktır.

Piyasarize.com, internet üzerinden tüm Türkiye’ye ve hatta Dünyanın her alanına yayın yapan ve ulaşan detaylı bir ‘firma rehberidir! Özellikle Google aramalarında da etiketleme sistemi sayesinde anında firmanızın bulunmasını garanti eden bir sistemdir!

Diğer bir anlatımla, firmanızın dünyaya ve piyasaya açılan penceresidir!

Site içerisindeki mevcut kategorilerimiz her geçen gün yenilenerek, Rize`de faaliyet gösteren firmaların katılımı ile yoğunlaşmaktadır.

PiyasaRize.com; anahtar kelimeye, sektöre, ilçeye ve semte göre arama yaparak, ihtiyaç duyduğunuz en doğru ve en yakın firmaya ulaşmanızı amaçlamıştır.

PiyasaRize`nin en önemli amaçlarından biri de, Rize ve ilçelerindeki firmaları ve farklı sektörleri bir araya getirerek onların iş imkânlarını geliştirmelerine katkıda bulunmaktır.

PiyasaRize, aşağıda açıklanmış olan imkânları ile siz değerli firmalarımıza hizmet etmeyi ve çalışma yaşamınızı kolaylaştırarak daha etkili bir alana yayılmanızı hedeflemektedir.

Hepsinden önemlisi, PiyasaRize’de kaydınızın yer alması ve üyeliğinizin tamamen ücretsiz olması ve bu yönde hiçbir ücret talep edilmemesidir!

TANITIM SAYFASI

Firmanızla ilgili iletişim bilgilerini, firmanızla ilgili faaliyet alanını ve firma tanıtımını anlatan bir açıklamayı girebilirsiniz.

Firmanızı tanıtan, firmayı ifade eden görsellerinizi ve firma logonuzu ekleyebilirsiniz. Ayrıca firmanızın videosunu ekleyerek firmanızın tanıtımını da yapabilirsiniz.

PiyasaRize’nin sunduğu imkânlarla ürün resimlerinizi ve bu resimlere gerekli bilgileri (fiyat, ölçüleri gibi) ekleyerek ürün tanıtımı da yapmanız mümkün.

TEKLİFLER

PiyasaRize’de kayıtlı kullanıcılara teklif gönderebilirsiniz, yine diğer firmalardan teklif alabilirsiniz. Böylece Rize’deki firmaların bir arada toplandığı bu platformda ticari etkileşimlerin de sağlanması hedeflenmektedir.

Teklif süreci nasıl çalışır?

Örneğin firmanıza ait 40 adet aracın 16 tanesinde lastik değiştirme ihtiyacınız var. Yapmanız gereken ‘Mesaj Gönder’ butonuna basarak değişim yapacağınız 64 adet lastiğin özelliğini belirten bir yazı yazmak ve diğer gerekli bilgileri de yazarak, ilgili firmaya veya firmalara anında mesaj yollamak. Bundan sonrasında ise size gelen veya aldığınız teklifleri değerlendirerek iletişim kurmak olacaktır.

İLANLAR

PiyasaRize, gerek firma ve gerekse kullanıcı bazında her türlü ilan imkânı ile hedefinize en kısa sürede ulamanızı sağlar.

MİSYONUMUZ

PiyasaRize,  Rize’de varlığını sürdüren işletmeleri elektronik ortamda bir iletişim platformu çatısında toplamak, bu platformu kullanarak tüm ticari faaliyetlerini günümüz teknolojisine uygun şartlarda yürütmek, iş akış ve satış-pazarlama süreçlerini en uygun noktaya getirmek amacıyla kurulmuştur.

2010 yılında kurularak bölgeye hizmet vermeyi amaçlayan internet reklam ve iletişim portalı olan PiyasaRize, 2012 Eylül Ayı itibariyle yeniden düzenlenerek, yeni özellikleriyle bölge halkının hizmetine sunulmuştur.

Amacımız, ziyaretçilerimizin ve firma sahiplerinin ulaşmak istedikleri firmalara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak ve ‘Gold Üye’ firmaların kendi yaptıkları işleri ve ürünleri kolayca tanıtmalarını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

PiyasaRize’nin vizyonu, Rize’deki firmalar için firma ve ürün reklamlarını yapabilecekleri, teknolojinin her yerde olduğu günümüzde müşterilerin tek tuşla aradıkları firmaların iletişim bilgilerine ulaşabildiği, etkileşimin kuvvetli,  geri dönüşlerin ve getirilerin hızlı sağlandığı bir iletişim ve reklam portalı oluşturmaktır.

PiyasaRize`yi geliştirerek, tüm Rize’ye hitap eden bir firma rehberi yapmak ve ihtiyaç duyulan tüm firmalara sitemiz üzerinden ulaşılmasını sağlamaktır.

Site üyeliklerimiz

PiyasaRize.com üzerinde firma üye kayıt işlemleri ücretsizdir. (Bu işlemde, Firma Adı, telefon ve Adres bilgileri yer alır.)

Gold Üyeliğin Avantajları;
*Firmanıza ait web sitenizde yer alabilecek tüm bilgileri girebileceksiniz!
*Firmaya ait iletişim bilgileri (Tlf-Faks-Mail).
*Google haritası ile adres belirtme ve yol tarifi.
*Firmanız hakkında tanıtım, vizyon ve misyon yazısı.
*Firma ihtiyaçlarının ilanlarının yayınlanması (eleman-hizmet alım satımı vs).
*Firmanın pazarladığı ürün ve firmanın resim ve videoları, site üzerinden ürün satış/pazarlama. *Üyelerle mesajlaşma, teklif alma ve teklif verme.
*Firmalar listesinde resimli-logolu görünüm.
*Firmaya gelen yorumları okuma ve onaylama.
*Sosyal paylaşım sitelerinde sayfanızın paylaşımı için link paylaşımı imkânı (Facebook, Twiter, Google vs.)
Gold Üyeler yukarıda belirtilen işlemleri kişisel bilgisayarınızdan kolayca ekleyip yükleme silme ve düzeltme imkânına da sahiptirler.

 

Copyright 2008 / Piyasarize.com
Telefon +90 (464) 214 62 23